Om oss - Velkommen til ADM Regnskap AS
172
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-172,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Administrativ Regnskap AS

Vi er et moderne regnskapskontor som legger vekt på å tilby de beste løsningene på sine regnskapstjenester/administrative tjenester for ansatte og kunder.

Administrativ Regnskapsservice AS er en autorisert regnskapsbedrift som ble stiftet i 1985 og har kontoret sentralt i Akershus. Vi ligger ved motorveien ved Olavsgaard Hotel på Hvam i Skedsmo med god adkomst i/fra alle retninger.

Ansatte

Steinar Iversen

Arbeidende styreleder
928 21 738
ivers@admregnskap.no

Lena M. Iversen

Daglig leder/Aut. regnskapsfører
 464 30 161
lena@admregnskap.no

Silje M. Iversen

Daglig leder/Aut. regnskapsfører
 458 66 192
silje@admregnskap.no

Ole Henning Roland

Senior regnskapskonsulent
 464 21 254
ole@admregnskap.no

Aud Thorstensen

Senior regnskapskonsulent
 458 66 238
 thorstensen@admregnskap.no

Vigdis M. M. Iversen

Senior regnskapskonsulent
 464 23 043
 vigdis@admregnskap.no

Bjørg Mostuen

Regnskapsmedarbeider
464 17 513
bjorg@admregnskap.no

Monica Skolsegg Sparre

Senior regnskapskonsulent
 464 17 514
monica@admregnskap.no

Hilde Broe

Regnskapsmedarbeider
940 16 021
 hilde@admregnskap.no

Michael Johansen Meyer

Regnskapsmedarbeider
464 30 631
 michael@admregnskap.no

Tom-Erik Simensen

Regnskapsmedarbeider
 989 06 756
tom-erik@admregnskap.no

Marianne Christin Sætha

Regnskapsmedarbeider
920 41 219
marianne@admregnskap.no

Sliter du å holde orden på regnskapet ditt, eller strekker ikke tiden til?

Vi holder orden på din økonomi, og gjør hverdagen din lettere!